Analitik Kimya Sektöründe En Yeni Tedarikçiniz...

BİZİ ARAYIN:
0 (850) 432 22 35

Chem Service, yüksek saflıkta analitik standartlara sahip bir kimyasal üreticisidir

1962 yılında bir kimyasal üretim şirketi olarak kurulan Chem Service, analitik standartların tasarımı, geliştirmesi, üretimi, organik temiz ve sentetik referans malzemelerinin dağıtımı ve servisinde en üst düzey yetkinliktedir.

Chem Service, referans malzemeler olarak ve diğer laboratuvar amaçları için kullanılmak üzere yüksek saflık standartlar üretir. Standart Dereceli malzemelerin %95'inden fazlası, %98,0 veya daha yüksek sertifikalı saflığa sahiptir ve EPA, USTM, UST ve diğer birçok uluslararası yöntemle kullanım için çözeltiler hazırlarken saflık düzeltmeleri gerektirmez. Yüksek saflık standartlarının kaliteli bir ürün olduğuna güvenebilirsiniz.

Referans malzemeleri, taşıma ve test etme konusundaki yılların deneyimine dayanan bir son kullanma tarihi ile etiketlenmiştir. Ürünler, depolama, atık ve imha gereksinimlerini en aza indirmek için küçük miktarlarda paketlidir. Çok çeşitli özel laboratuvar ihtiyaçlarını karşılamak için organik ve inorganik kimyasallar, çözeltiler ve karışımlar mevcuttur. Chem Service, sürekli değişen standart gerekliliklerini karşılamak için ürünleri sürekli olarak ürün spektrumunu güncellemekte ve revize etmektedir.