Analitik Kimya Sektöründe En Yeni Tedarikçiniz...

BİZİ ARAYIN:
0 (850) 432 22 35

 

1984 yılında kurulan Sykam GmbH, Almanya merkezli bir aile şirketidir ve dünyanın dört bir yanındaki müşterilerine kromatografi ekipmanları ile hizmet vermektedir.  Oldukça kapsamlı Ar-Ge ve üretim tesisleri ile Sykam, kromatografileri, dünya çapındaki distribütörler ve benzer şekilde OEM müşterileri tarafından son derece saygın bir şirket haline geldi.

Geniş ve köklü kromatografi cihazları alanında Sykam, bir dizi rutin LC/HPLC cihazının yanı sıra bir dizi olağanüstü yenilikçi özel kromatografi sistemleri ve analizörleri sunarak üretici ve tedarikçi olarak tanınan bir şirket haline geldi.

Örnek olarak, 1980'lerin başlarında piyasada önerilen üstün performansa sahip özel amino asit analizörlerinin geliştirilmesi, Sykam'ı amino asit analizörleri alanında dünyanın önde gelen tedarikçilerinden biri haline getirdi. Olağanüstü yüksek akış/basınç performansına sahip İyon Kromatografileri ve en yeni Preperatif HPLC sistemlerinin eklenmesi ile Sykam kromatografi sistemlerinin yelpazesini tamamlandı.