Analitik Kimya Sektöründe En Yeni Tedarikçiniz...

BİZİ ARAYIN:
0 (850) 432 22 35

 

Dynamica, yaşam bilimleri araştırmalarında, analitik ve akademik amaçlarla kullanım için araç ve hizmetlerin geliştirilmesi, üretimi ve sağlanmasında uzmanlaşmış uluslararası bir şirkettir. Dynamica, santrifüjler, spektrofotometreler, mikroplaka okuyucular, DNA analizörleri ve diğer laboratuvar aletleri dahil olmak üzere geniş bir ürün yelpazesi pazarlamaktadır. Merkezi İngiltere'dedir ve Avrupa, Avustralya ve Asya'da bölge ofisleri ve üretim tesislerine sahiptir. Dünyanın birçok yerindeki dağıtım ortaklarıyla birlikte profesyonel ekipleri ile sağlık, ilaç, kimya, endüstriyel, kalite güvence, akademik ve devlet kuruluşlarında çalışan binlerce müşteriye destek vermektedir.

 

Dynamica, müşteriler için insan sağlığı, çevre ve kaynak yönetimi ve üretim verimliliği konularında ilerleme sağlamak için teknolojik ve ticari avantajlar yaratmayı amaçlar. Dynamica, ürün tasarımı ve araştırmadan geliştirme ve üretime ve dağıtıma kadar her zaman her müşteriye güvenilir hizmetlerle pratik ve yenilikçi çözümler sunmaya çalışır.

 

Dynamica ürünleri, çağdaş ve çok yönlü laboratuvar ortamında performans verimliliğini en üst düzeye çıkarmak için çok yönlülük ve esneklik için tasarlanmıştır. Dynamica'nın ürün tasarımı ve geliştirme, inovasyona bağlılık ve sürekli iyileştirme konusundaki kapsamlı deneyimini kullanarak, insan sağlığı, çevre ve kaynak yönetimi ve üretim verimliliğinde ilerleme sağlamak için müşterilerine teknolojik ve ticari avantajlar yaratmayı amaçlamaktadır.

Mikrohacimli Nükleik Asit ve Protein Analizörü


Halo DNAmaster

Mikroplaka Sistemleri


Halo LED 96

Mikrosantrifüjler


Velocity 13µ
Velocity 15µ

UV / Visible Ratio Beam Spektrofotometreler


Halo XB-10_VIS-20