Analitik Kimya Sektöründe En Yeni Tedarikçiniz...

BİZİ ARAYIN:
0 (850) 432 22 35

Adrona, basit yıkama ve otoklav beslemesi için Birincil Derece Su'dan (Grade 3) başlayarak genel laboratuvar kullanımı için Arıtılmış Suya (Grade 2) veya son derece hassas uygulamalar için Ultra Saf Suya (Grade 1) kadar her uygulamaya laboratuvar suyu çözümleri sunar.

Sistemler, doğrulanmış sistem konfigürasyonları ile yüksek dereceli bileşenler ve malzemeler kullanılarak üretilmektedir.

Sistemler kullanıcı tarafından kurulabilir ve tüm kartuşlar ve filtreler kullanıcı tarafından kolaylıkla değiştirilebilir. İlk sarf malzeme seti, her bir su sistemimizle birlikte teslim edilir.

Adrona su saflaşırma sistemleri, laboratuvar tezgahına veya duvara kurulabilir. Duvara monte kurulum, değerli laboratuvar alanından tasarruf sağlar. GLP gereksinimleri, yeni Gradus ve Connect LT sistemleri tarafından karşılanmaktadır.

 

HACİMSEL DAĞITIM

Adrona su saflaştırma sistemleri (modele ve konfigürasyona bağlı olarak), kullanıcının her dağıtım döngüsü için doğru dağıtım hacmini ayarlamasını sağlayan hacimsel bir dağıtıcıya sahiptir. Dağıtım hacmi klavyeden veya “öğretme” modu kullanılarak ayarlanabilir. 

 

SU KALİTESİ VE VALİDASYONU

Yerleşik devridaim döngüsü, istikrarlı birinci sınıf su kalitesi sağlar ve Toplam Organik Karbonun (TOC) pratik olarak ortadan kaldırılmasını sağlar. Deiyonizasyon ve polisaj modüllerinin performansı sürekli izlenir. İzleme algoritması, modüllerin yalnızca hizmet ömrü sona ermek üzereyken değiştirilmesi talep edildiğinden, çalıştırma maliyetlerinin düşürülmesini sağlar. Su kalitesinin stabilitesi çift İyon Değiştirme kartuş sistemi ile sağlanır. Adrona sistemleri 2 İyon Değiştirme kartuşu (deiyonizasyon ve polisaj) içerir, böylece bir kartruş değiştirilmeyi bekliyor olsa bile mükemmel su kalitesi garanti edilir.

Tüm su saflaştırma sistemlerimizin arıtılmış su kalitesi, Adrona'dan sipariş edilebilen veya yerel olarak satın alınabilen akış hücreli harici bir iletkenlik ölçer ile doğrulanabilir.

 

TOPLAM ORGANİK KARBON (TOK) MONİTÖRÜ

Organik kirleticilerin suyun iletkenliği üzerinde etkisi olmayabilir, bu nedenle iletkenlik sensörleri TOC izleme için kullanılamaz. Bu nedenle TOC seviyesini ölçmek için özel bir TOC izleme modülüne ihtiyaç vardır. Adrona su saflaştırma sistemlerinin birçok modeli TOC monitör özelliğine sahiptir. TOC değerleri ekranda gösterilir.

 

EKRANLAR

Mevcut özdirenç ve kalan ön filtre hizmet ömrü dahil olmak üzere sistem durumu hakkında net su kalitesi okuması ve bilgi sağlar.

 

GENİŞ DOKUNMATİK EKRAN

Birden çok dilde basitleştirilmiş ve ayrıntılı bilgiler. Alarmlar ve uyarılar, gerekli eylemler hakkında eksiksiz bilgilerle birlikte ana ekranda görünür. İşletim sisteminin izlenmesini sağlar.

 

RENKLİ GRAFİK LCD EKRAN

16 bit renkli ekran, su kalitesi, sistem bileşeni durumu ve parlatma modülünün performansının net bir şekilde okunmasını sağlar. Sistem bileşeni durumu, sezgisel bir renk düzeninde (Yeşil/Sarı/Kırmızı) ekrana yansıtılır.

 

MONOKROM YÜKSEK ÇÖZÜNÜRLÜKLÜ LCD EKRAN

Sistem akış şeması, tüm bileşen durumunu ve su kalitesi parametrelerini bir bakışta gösterir. Görüntü, modele ve yapılandırmasına bağlı olarak değişebilir.

 

ELEKTRODEYONİZASYON MODÜLÜ

Adrona, yüksek su tüketimi olan laboratuvarlar için entegre bir EDI modülüne sahip Q-Front veya RADIX sistemleri sunmaktadır. Değiştirme gerektirmeyen EDI modülü sayesinde su saflaştırma sisteminin işletme maliyetlerini önemli ölçüde düşürmeyi sağlar.

 

GÜVENLİK

Adrona su saflaştırma sistemleri, gerekli tüm güvenlik fonksiyonlarına sahiptir. Güvenlik ve elektromanyetik uyumluluk ile ilgili CE direktiflerine uygunlukları bağımsız ve akredite bir şirket tarafından test edilmektedir.

 

GARANTİ VE SATIŞ SONRASI DESTEK

Adrona, 2 yıl garanti ve sürekli destek sunar. Yüksek müşteri memnuniyeti, işimizin her alanında en büyük önceliğimizdir. Tüm yedek parçaları sürekli olarak stokta bulundurmak, kısa reaksiyon sürelerini garanti etmemizi ve herhangi bir teknik sorunu hızlı bir şekilde çözmemizi sağlar. Destek ekibimiz her zaman yardıma hazırdır ve acil durumlarda gerekli bileşenleri en kısa sürede sağlar. Gerekli onarımlar veya teknik bakım, uygun şekilde eğitilmiş yerel personel veya Adrona'nın servis mühendisleri tarafından yapılır. Yedek parçalara ek olarak, kurulu her su saflaştırma  sisteminin kullanım ömrü boyunca tüm sarf malzemelerinin kullanılabilirliğini sağlıyoruz.

 

BELGELENDİRME

ADRONA yönetim ve üretim sistemi ISO 9001:2015'e uygundur. Laboratuvar ekipmanlarının üretimi, satışı ve servisi için gerekli sertifikalara sahiptir.

 

UYGULAMALARA GÖRE YAPILANDIRMALAR

Her Adrona modeli, kullanıcı ihtiyaçlarına göre çeşitli konfigürasyonlarda sunulmaktadır.

Laboratuvarın ihtiyacı olan su tipi

RO

Grade 2

Grade 1

Uygulamalar

RO

Pure

EDI

Trace

HPLC

Bio

Temel Laboratuvar Uygulamaları

Cam malzeme durulama

Laboratuvar yıkayıcılar

Otoklav

Elektrokimya

 

Islak kimya

 

Spektrofotometri

 

Tampon ve medya hazırlama

 

Reaktif hazırlama

 

İnorganik Analiz Metodları

Alev atomik absorpsiyon spektrofotometrisi

 

Grafit otomatikleştirici atomik absorpsiyon spektrofotometrisi

 

 

 

Plazma kütle spektrometrisi (ICP-MS)

 

 

 

Plazma spektrofotometrisi (ICP-OES)

 

 

 

İyon kromatografisi

 

 

 

Organik Analiz Metodları

Sıvı kromatografisi (HPLC/UHPLC)

 

 

 

 

Gaz kromatografisi

 

 

 

 

Toplam organik karbon ölçümleri

 

 

 

 

Moleküler  Biyoloji

Akış sitometrisi

 

 

 

 

 

Hücre ve doku kültürü

 

 

 

 

 

Moleküler biyoloji