Analitik Kimya Sektöründe En Yeni Tedarikçiniz...

BİZİ ARAYIN:
0 (850) 432 22 35

 
Fro
ilabo, ömür boyu hassasiyet 

Sıcaklık kontrollü laboratuvar ekipmanlarının geliştirilmesi ve üretiminde 100 yılı aşkın deneyim ile, numunelerin hazırlanması ve korunması, Froilabo'nun yaptığı her şeyin merkezinde yer almaktadır. Froilabo, kendini müşterilerine tam bir gönül rahatlığı sağlayan, birinci sınıf sıcaklık kontrollü ürünlerin yaratılmasına ve teslimine adamıştır.


Vizyon

Müşterilerin ihtiyaçlarını dinleyerek yenilik yapmak ve ürün portföyünü büyütmek. Verimlilik, güvenilirlik ve maliyet etkinliğini ön planda tutarak, laboratuvar hayatını kolaylaştırmak için tasarlanmış tüketici odaklı çözümler sunmaya devam edecekler.


Değerler

  • Ürünü korumak
  • Kullanıcıyı korumak
  • Çevreyi korumak

 

Sıcaklık kontrolünde öncü

Froilabo'nun ana hedefi, Bilim ve Endüstriye hassasiyet, güvenilirlik ve yanıt verebilirlik ile hizmet etmektir. Bunu başarmak için her gün ellerinden gelen her şeyi yaparlar ve her zaman olduğu gibi farkı yaratanın insanlar olduğunu bilirler. Froilabo, numuneleri hazırlamak, depolamak ve test etmek için eksiksiz bir sıcaklık kontrollü ekipman yelpazesi sunar. Froilabo ürünleri Fransa'da tasarlanmış ve modern ISO 9001 ve ISO 13485 sertifikalı Avrupa üretim tesislerinde üretilmiştir.