Analitik Kimya Sektöründe En Yeni Tedarikçiniz...

BİZİ ARAYIN:
0 (850) 432 22 35LNI Swissgas: analitik, endüstriyel, çevresel ve lazer pazarının devam eden yeni taleplerine 30 yılı aşkın süredir karşılayan bir tedarikçidir.

 

LNI Swissgas, yerinde gaz üretimi, birinci sınıf gaz karıştırıcılar ve birinci sınıf gaz kalibratörleri için birinci sınıf gaz jeneratörlerinin pazarlanmasında çok uluslu bir uzmandır. Ünlü İsviçre kalitesi ve hassasiyetini İtalyan yaratıcılığı ve tasarımı ile devam eden araştırmalarla birleştiren ürünleri; analitik, endüstriyel, çevresel ve lazer uygulamalarının tüm gereksinimlerini en yüksek verimlilik, güvenilirlik ve hassasiyetle karşılar.

 

LNI Swissgas; her gün yenilenen ihtiyaçları karşılamak için sürekli iyileştirme ve güncellemelere ek olarak, benzer ekipmanlarda genellikle ihmal edilen çevre dostu bir unsur olan enerji tüketimini azaltmaya da kararlıdır.

 

LNI Swissgas, ISO 9001 ve ISO 14001 sertifikalıdır. En yüksek kaliteyi sağlamak için LNI Swissgas, Gaz Akış Standardı laboratuvarının ISO 17025 akreditasyonuna da sahiptir.

Premium Gaz Kalibrasyon Sistemleri


Gaz Kalibratörleri
Gaz Mikserleri

Premium Hidrojen Sensörleri


Premium Hidrojen Sensörleri

Premium Kompressörler


Premium Kompressörler

Premium Tezgah ve Gürültü Önleyici Muhafazalar


Premium Gürültü Kabinleri
Premium Tezgahlar