Analitik Kimya Sektöründe En Yeni Tedarikçiniz...

BİZİ ARAYIN:
0 (850) 432 22 35

Inorganic Ventures ekibi 1985'ten beri, kararlı, uyumlu, NIST ile izlenebilir olacak şekilde tasarlanmış ve ISO 17034 ve ISO 17025 yönergeleri (A2LA 883.01 ve 883.02) uyarınca üretilip test edilen Sertifikalı Referans Malzemeler (CRM) üretmektedir. ICP, ICP-MS, IC, atomik absorpsiyon, yaş kimya (wet chemistry) ve QC uygulamaları için neredeyse tüm inorganik CRM'leri pek çok endüstride en yüksek standartları sağlayarak sunmaktadır.

Ürün Çeşitliliği          

İster toplu üretim spesifikasyonları, zorlu yüksek saflık gereksinimleri ile ilgileniyor olun, ister özel ambalaj ve kaplara ihtiyaç duyuyor olun, ister özel kimyasal karışımlar için dış kaynak arıyor olun, Inorganic Ventures, Virginia New River Valley teknoloji merkezindeki laboratuvarında, sizi sektörünüzde daha da ileriye taşımak için elit üretim tekniklerini kullanarak; size yardımcı olabilecek ürün spektrumunu sunmaktadır.

CRM'ler Hakkında

Analitik ölçümünüzün kalitesi, cihaz kalibrasyonu için kullanılan referans malzemeye bağlıdır. Inorganic Ventures'ın ISO 17034 onaylı bir süreç altında üretilen yüksek kaliteli sertifikalı referans malzemeleri size zaman kazandırır ve laboratuvarınızın çalışmalarının kalitesini artırır. Tüm Inorganic Ventures CRM'leri bir Analiz Sertifikası (COA) ile birlikte teslim edilir.

Etna Laboratuvar Çözümleri San. Tic. Ltd. Şti. aracılığı ile Inorganic Ventures firmasına ait tüm stok solüsyonlar ve size özel karışım solüsyonlar için teklif alabilirsiniz.