Analitik Kimya Sektöründe En Yeni Tedarikçiniz...

BİZİ ARAYIN:
0 (850) 432 22 35

Lab Instruments ekibi, kimyagerler, eczacılar, eğitimciler ile enstrümantal kimyasal analiz uzmanlarından ve uzun yıllardır ilgili bilimsel disiplinlerde çalışan teknik yardım uzmanlarından oluşmaktadır. Genç, hırslı ve motivasyonu yüksek insanlardan oluşan canlı, dinamik, yenilikçi, rekabetçi, yetenekli ve verimli bir firmadır.

1984 yılında, kimyasal ve klinik-kimya laboratuvarlarının tedariki için bilimsel ekipman ve tüketici ürünleri sektöründe faaliyet gösteren odaklanmış bir ticari işletme olarak başlayan Lab Instruments, yüzlerce standart pestisitin çok bileşenli karışımlarını içeren "kullanıma hazır" kitler oluşturmanın öncülerindendir.

Bu kitler ileri teknoloji bilimsel ekipmanların (GCMSMS, GCHRMS, LCMSMS, LCHRMS, LCFTMS, vb.) kalibrasyonu için oldukça kullanışlıdır.

Bitki koruma ürünleri ve diğer organik bileşiklerin sertifikalı referans malzemelerine özellik değerleri, metrolojik ve NIST izlenebilirliği sağlamak için endüstriyel alanda "evrensel" bir kantitatif analitik tekniği, yani Nükleer Manyetik Rezonans'ı (1HqNMR) ilk kullanan firmadır.

Lab Instrument, LLE ekstraksiyon ve temizleme (d-SPE) için geniş bir QuEChERS ürün yelpazesine sahiptir. Ayrıca, "SweEt" (Swedish Ethyl) ekstraksiyonu için "kullanıma hazır" ürünleri de sağlamaktadır.

Üretim süreçlerini farklı kılan esneklik sayesinde, gıdalardaki mikro kirletici kalıntılarının kontrolü hakkında AB düzenlemelerine ve çeşitli hükümet yetkilileri tarafından yayınlanan yeni analitik prosedürlere her zaman uymaya hazırdır. Böylelikle, yeni ve özelleştirilmiş ürünleri bu düzenlemelere göre hızlı bir şekilde sentezlenebilmektedir.