Analitik Kimya Sektöründe En Yeni Tedarikçiniz...

BİZİ ARAYIN:
0 (850) 432 22 35

Özel Yeterlilik Testleri (Custom Proficiency Tests)

Bir yeterlilik testi arıyorsanız ve belirli bir analit / analit veya matris için katılıma ihtiyacınız varsa, TestQual'den aradığınız şeye uyan bir özel Yeterlilik Testi düzenleyebiliriz:

Tüm Yeterlilik Testlerimiz ISO 17043: 2010'a göre düzenlenmiştir ve Yeterlilik Testini tam olarak istediğiniz protokolllere uydurmak için gerekli deneyime sahibiz.

Bunu organize etmek için neye ihtiyacınız olduğuna dair tüm bilgileri toplayacak ve ardından bir teklifle birlikte göndereceğimiz bir taslak protokol hazırlayacağız, böylece Yeterlilik Testinin tam olarak ihtiyacınıza uyup uymadığını kontrol edebileceksiniz.

EtnaLab ekibi ile iletişime geçerek teklifinizi en kısa sürede alabilirsiniz.

 

Neden Özel Yeterlilik Testleri’ne katılmalıyım?

Ø  Laboratuvarınızın ISO 17025 standardı kapsamındaki akreditasyonu için önemli bir gerekliliğin yerine getirmeniz için,

Ø  Kendi ölçüm performansınızı diğer laboratuvarlar ile karşılaştırabilmek için, (ISO / IEC 17043)

Ø  Test sonuçlarınızı iyileştirme çalışmalarınızda size kılavuz olarak performansını geliştirmeniz için,

Ø  Analiz sonuçlarınıza dair anlaşmazlıkların çözümü için,

Ø  Laboratuvarınızda çalışılan metodların doğruluğu, ekipmanlarınızın yeterliliğini ve Teknik ekibinizin kabiliyetini değerlendirebilmeniz için,

Ø  Laboratuvarınızın uyması gereken güncel kalite standartlarını yakalamanız için…

Ayrıca test raporlarını, tarafsız bir kanıt olarak üçüncü şahısları-kurumları bilgilendirmek için kullanabilir. Yüksek performans ve doğru test sonuçlarınız ile, laboratuvarınızın güvenilirliğini artırabilirsiniz.