Analitik Kimya Sektöründe En Yeni Tedarikçiniz...

BİZİ ARAYIN:
0 (850) 432 22 35

Global Analyzer Solutions (GAS)*, Enerji, Rafineri, Kimya ve Çevre sektörleri için anahtar teslimi ürünler konusunda uzmanlaşmıştır. RGA, NGA, DHA, Simdist ve PIONA gibi kapsamlı bir standartlaştırılmış analizör yelpazesi sunmaktadır. Katalizör taraması ve reaktör analizi gibi kimyasal süreçlerin hızlı izlenmesi için çevrimiçi analizörler tedarik etmektedir.

GAS ayrıca VOC analizörleri ve Sift-MS gibi ortam havası izleme için çözümler sunar. Tüm GAS analizörleri GC ve GCMS'ye temellidir.

GAS, yılların müşteri saha deneyiminden elde edilen ve dünyanın önde gelen üreticileri, araştırma kuruluşları ve üniversiteleriyle yakın iş birliği içinde çalışan kapsamlı bir eğitim kursları yelpazesi sunar. Ürünlerinizin kullanımını optimize etmenize ve profesyonel gelişim hedeflerinize ulaşmanıza da yardımcı olabilir.

GAS, öncelikle müşteri memnuniyetini hedeflemektedir. Yalnızca donanım sağlamakla kalmaz, aynı zamanda yöntem geliştirme, doğrulama, uygulama desteği ve ürün eğitimleri, ustalık sınıfları ve atölye çalışmaları gibi eksiksiz bir hizmet portföyü sağlar.(* GAS, Interscience'ın Petrol Rafinerisi, Kimya ve Çevre pazarına yönelik anahtar teslimi ürünleri için kullandığı benzersiz bir markadır.)